PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Expression #35 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'grypingwina.uzytkownicy.login' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by
SELECT *,(strcmp("pl/pl",wydanie)=0 or strcmp("en/pl",wydanie)=0) as polska_wersja_jezykowa FROM gry LEFT OUTER JOIN uzytkownicy ON gry.login like uzytkownicy.login LEFT JOIN oceny ON gry.id_gry=oceny.id_gry WHERE oceny.login like "espresso" GROUP BY gry.id_gry ORDER BY polska_wersja_jezykowa DESC, tytul ASC
Gry pingwina
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   

Dane użytkownika espresso

Login:espresso

Lista ocen użytkownika espresso


Średnia ocena: N/A

Ocena BGG: N/A


Lista wprowadzonych linków zewnętrznych przez użytkownika espresso


Recenzja na blogu Gram niebieskim

Tales and Legends znacznie różni się od innych dodatków do Small World, ponieważ nie znajdziemy w nim nowych ras ani zdolności. Zamiast tego otrzymujemy talię 54 przepięknie wykonanych kart wydarzeń, które mają mniejszy lub większy wpływ na rozgrywkę.

[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-02 17:29:25 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie... Ileż to jeszcze razy ludzie będą zmuszeni ostatkiem sił bronić swoich barykad przed umarlakami?
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:34:03 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

Człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie... Ileż to jeszcze razy ludzie będą zmuszeni ostatkiem sił bronić swoich barykad przed umarlakami?
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:33:33 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

Dla fanów euro-optymalizacji Zamki Burgundii to pozycja obowiązkowa. Osoby alergicznie reagujące na kostki powinny być zadowolone ze sposobu ich wykorzystania, bo nie wprowadzają one zbyt dużo losowości. Natomiast miłośnicy przygodówek i gier ociekających klimatem powinni ostrożnie zasiadać do tego tytułu, ponieważ jest to po prostu wieloosobowa łamigłówka, z doklejonym tematem.
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:32:52 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

Szczerze mówiąc, sama nie wiem na czym polega urok Wikingów. A jednak, rzadko zdarza mi się zagrać tylko jedną partię pod rząd: zdecydowanie częściej kończy się na dwóch lub trzech (i wcale nie muszę namawiać do tego współgraczy!). Dajcie grze szansę, może też skończy się na 400 rozgrywkach ;)
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:31:30 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

Fabuła gry luźno nawiązuje do powieści "Imię Róży" Umberto Eco (dla wielu osób stanowi to wystarczającą rekomendację, aby zagrać): gracze wcielają się w role mnichów-detektywów, których zadaniem jest zidentyfikowanie mordercy. W klasztorze przebywa 24 mnichów, zadanie nie jest więc proste.
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:30:38 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

Osoby, które czytały serię książek sir Pratchetta, mniej więcej wiedzą, czego się spodziewać. Informacja dla pozostałych: w Świecie Dysku podstawowa zasada głosi, że "szanse jeden na milion mają to do siebie, że sprawdzają się w dziewięciu na dziesięć przypadków". Krótko mówiąc, na Dysku rządzi chaos.
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:29:44 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

W grze Kolejka przenosimy się w realia Polski z lat 80. zeszłego stulecia. PRL kwitnie, półki w sklepach święcą pustkami, a jednak trzeba wyprawić pierwszą komunię, urządzić mieszkanie czy wysłać dzieci na kolonie. Wszyscy członkowie rodziny ustawiają się więc w kolejkach do sklepów w nadziei, że uda im się załapać na dostawę towaru. Niestety, dostawy przybywają bez planu czy zapowiedzi, a współstacze z kolejki zrobią wszystko, żeby przepchnąć się bliżej. Na dodatek mamy tu również spekulantów, którzy wykupują towary, aby później odsprzedać je drożej na bazarze.
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:27:38 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

Najkrótsza definicja Kamienia Gromu to: "taki Dominion, ale z klimatem". Jeśli kogoś (tak jak mnie) zniechęciła suchość Dominiona, ale chce pobawić się w deck building, to Kamień jest idealnym rozwiązaniem. Pozornie drobne zmiany, ale jednak bardzo znaczące dla rozgrywki: nie kupujemy kart, tylko kompletujemy drużynę, a zamiast zdobywania punktów zwycięstwa - walczymy z potworami. Naszą talię tworzą bohaterowie, przedmioty, w które są wyposażeni, zaklęcia, wieśniacy oraz trofea zabitych potworów.
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:26:47 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

W dużym skrócie: każdy z graczy prowadzi dwóch alpinistów, których celem jest zdobycie szczytu K2 oraz bezpieczny powrót do obozu u podnóża góry (lub utrzymanie się przy życiu do końca ekspedycji). Im wyżej zawędrują nasi dzielni alpiniści, tym więcej punktów zwycięstwa otrzymamy. Jeśli jednak alpinista zginie, stracimy wypracowane przez niego punktu. Pamiętajmy jednak, że wspinaczka na K2 to nie spacer: im wyżej, tym węższy szlak (i mniej osób może znajdować się na jednym polu), a zmienne warunki atmosferyczne potrafią mocno dać w kość.
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:25:41 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim


[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:23:46 przez espressoRecenzja na blogu Gram niebieskim

"Gra o cygarach, rumie i władzy"
[więcej na blogu Gram Niebieskim]

Dodano 2014-03-01 10:23:07 przez espresso


Lista ostatnich 1 dodanych gier przez użytkownika espresso (1 wszystkich gier)


Troja

Średnia ocena: 5.58 / 10

Ocena BGG: 5.15 (70 ocen)

Ocena użytkownika:6

Liczba graczy: 2-4

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok 30 min.


Troja

Gra Troja obrazuje legendarny konflikt - Wojnę Trojańską, a konkretnie jego ostatnią część, czyli walkę pod murami oraz oblężenie miasta. Gracze wcielają się w role największych bohaterów greckich, walczących po stronie Achajów pod dowództwem króla Agamemnona. Poszczególne...