PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "5402"
Gry pingwina: Ewolucja: Pochodzenie Gatunków - Rozszerzenie
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Ewolucja: Pochodzenie Gatunków - Rozszerzenie

Ewolucja: Pochodzenie Gatunków - Rozszerzenie

Rok pierwszego wydania: 2014


Liczba graczy: 2-6

Wiek: od 12 lat

Czas gry: ok 60 min.Wydawca: G3

Polskie wydanie (2014)


To jest dodatek do gry Ewolucja: Pochodzenie gatunków


Opis gry

Zwierzęta zawsze były zależne od środowiska, w którym żyły - musiały bronić się przed drapieżnikami, a jednocześnie same zmuszone były zdobywać pokarm i walczyć o przetrwanie. Niektórym pomagała w tym umiejętność latania i wyjątkowa odporność, a innym zdolność migracji. Kierunki ewolucji są zaskakujące...

W podstawowej wersji gry można było stworzyć ponad 50 tysięcy różnych zwierząt. Grając jedynie
z dodatkiem Przestworza liczba możliwych kombinacji sięga 50 milionów! To więcej niż liczba wszystkich gatunków zwierząt żyjących na Ziemi. Ale to nie wszystko. Dzięki niniejszemu rozszerzeniu możliwości jest znacznie więcej. Czas zatem sprawdzić, który gatunek dostosuje się najlepiej do życia na ziemi, w oceanie i powietrzu!

Rozszerzenie zawiera 3 dodatki:
1. Przestworza
2. Kontynenty
3. Mini dodatek: Dzień Darwina

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Rodzinna Rozrywka 24/7 - recenzja

Pudełko z rozszerzeniem, a właściwie 3 dodatkami jest po brzegi wypełnione elementami, które urozmaicą rozgrywkę fanom Ewolucji. W środku znajdziemy 100 kart (42 dodatku Przestworza, 16 kart dodatku Dzień Darwina, 42 karty dodatku Kontynenty), 8 kart separatorów kontynentów, 3 karty kontynentów, 47 znaczników oraz 3 kości do gry. Wszystkie elementy nie odbiegają jakością od wersji podstawowej gry.

[więcej na blogu Rodzinna Rozrywka]

Dodano 2014-10-19 16:37:52 przez JoannaRecenzja W Pajęczej Sieci

Ewolucja: Pochodzenie gatunków cieszy się olbrzymią popularnością, choć nie jest pozbawiona naprawdę irytujących błędów. Polskie wydanie rozszerzenia zawiera dwa duże i jeden mały dodatek, dzięki czemu w praktyce może robić za samodzielną talię do gry dla 2-3 osób, oczywiście jeśli ktoś zna podstawowe zasady. Nie będzie to gra o pełnym zakresie możliwości, gdyż z pewnością będzie brakować takich kart jak Duża masa ciała, Symbioza czy Piractwo, ale mimo tego da się grać całkiem przyjemnie. Jest to niewątpliwie wielka i raczej nie zamierzona niespodzianka, gdyż na pudełku mamy informację że dodatek wymaga podstawowej wersji gry Ewolucja. Przyjrzyjmy się jednak jak to wszystko działa w pełnym składzie kart. O samej zawartości rozpisałem się w unboxingu, więc tam odsyłam zainteresowanych, a teraz zobaczmy co takiego zmienia w praktyce rozszerzenie, do jednej z ciekawszych gier edukacyjnych.
[więcej w Pajęczej Sieci]

Dodano 2014-09-11 22:07:44 przez JoannaRozwiń  

Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-09-11 22:06:27