Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Android: Netrunner

Opis gry

Asymetryczna karcianka LCG

Monolityczne megakorporacje i indywidualnie netrunnerzy ścierają się w antyutopii przyszłości. Wejdź w szorstką, cyberpunkową przyszłość Androida.

Android: Netrunner jest przeznaczoną dla dwóch graczy grą karcianą, nagradzajacą umiejętności, strategię i odpowiednią ilość obliczonego ryzyka.

W świecie gdzie korporacje mogą skanować ludzki umysł i łączyć go bezpośrednio z elektroniczną bazą danych w przeciagu jednej sekundy siecią przepływa ilość informacji większa od tej, której ludzkość dorobiłą się na przestrzeni 5 tysięcy lat piśmiennictwa. Sieć jest wszechobecna, na niej opiera się nowoczesna ludzka cywilizacja a gdy korporacje szukają sposobu na zabezpieczenie ich najcenniejszych danych, elita hakerów znanych jako netrunnerzy szukają sposobu na ich wykradzenie.

Asymetryczna rozgrywka oraz cyberpunkowa tematyka sprawiają, że Android: Netrunner to ekscytująca Żywa Gra Karciana dla dwóch graczy. Gracze wcielają się w korporację lub runnera w walce na inteligencję, podstęp i silne nerwy. Podłącz się!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Zobacz rozkład ocen

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Netrunner na trzy osoby...

Netrunner dobry też na trzech.
Już po przeczytaniu tytułu niektórzy szukają lin i mojego adresu ;) Zanim jednak przejdziecie do rękoczynów przeczytajcie chociaż kilka linijek, może zmienicie zdanie.
[więcej na blogu Win On Board]

Dodano 2014-04-07 18:46:15 przez JoannaAndroid: Netrunner – poradnik początkującej Korporacji

Jakiś czas temu opublikowałem poradnik dla początkującego Runnera. Dzisiaj wesprzemy Korporację. Autorem tego poradnika jest również Mr. B z BGG.
[więcej na blogu Win On Board]

Dodano 2014-04-01 18:02:04 przez JoannaAndroid: Netrunner – poradnik początkującego Runnera

Android: Netrunner – poradnik początkującego Runnera
Niedawno natrafiłem na dwa ciekawe poradniki do Netrunera autorstwa Mr. B z BGG. Jeden zawiera porady dla Korporacji, a drugi dla Runnera. Są to porady raczej skierowane do nowych graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tą grą.
Może z czasem pojawią się bardziej zaawansowane porady, zwłaszcza, że gra cieszy się ogromną popularnością i nie ukrywam, że też od jakiegoś czasu jest u mnie wysoko w rankingu.
[więcej na blogu Win On Board]

Dodano 2014-03-18 22:55:49 przez JoannaAndroid: Netrunner – karciany klasyk powraca w wielkim stylu

Jeśli ktoś śledzi newsy z planszówkowego świata, prawie niemożliwym jest, żeby nie otarł się o sieciowy szum związany z wydaniem gry Android: Netrunner. Fantasy Flight Games odkupiło martwą linię wydawniczą, którą Wizards of the Coast pogrzebał na rzecz rozwoju Magic: the Gathering w 1999r. Amerykanie poszli zgodnie z trendem, który sami konsekwentnie kreują od kilku lat: porzucili format CCG na rzecz LCG, a samą grę wskrzesili we własnym cyberpunkowym uniwersum planszowego Androida.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-02-01 00:00:00 przez JoannaRozwiń  

Android: Netrunner w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 8.34059.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-01-02 23:49:09, ostatania modyfikacja 2014-03-02 17:29:44