PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "6421"
Gry pingwina: Motyle
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Motyle

Zaloguj się aby oceniać gry

System Klasyfikacji Umiejętności:

Motyle

Liczba graczy: 2-4

Wiek: od 3 lat

Czas gry: ok 40 min.


Kategoria: dla dzieci

System Klasyfikacji Umiejętności: C1.Zapamiętywanie


Wydawca: Trefl

Polskie wydanieOpis gry

Koala Mądrala bawi i uczy - Motyle!

Zabawna gra, która umili każde ponure popołudnie! Kolorowe motyle wyglądają pięknie, ale nie dają się łatwo złapać. Zaproś przyjaciół na polanę i spędźcie wesoło czas, polując na najpiękniejsze okazy! Komu uda się złapać najwięcej w jednym kolorze, zostaje zwycięzcą!

Młodzi poszukiwacze motyli mają do dyspozycji zestaw żetonów z pięknie malowanymi motylami, kolorową kostkę do gry i całą masę szczęścia!

Motyle! to wesoła gra edukacyjna dla dużych i małych, rozwija pamięć, umiejętność logicznego myślenia i zachęca do samodzielnego odkrywania świata. To również świetna okazja do nauki kolorów, ćwiczenia spostrzegawczości i … wyśmienitej zabawy!

Przyjazna grafika i proste zasady gry idealnie dostosowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Supertrwałość i wygoda!
Gry z serii Koala Mądrala bawi i uczy stworzone są z myślą o najmłodszych dzieciach. Wykonane z grubej, wytrzymałej tektury elementy gry dodatkowo pokryte są lakierem UV, dzięki czemu pięknie połyskują i zachowają intensywne kolory, a pudełko, wykonane z trwałej mikrofali i pokryte lakierem UV, doskonale je zabezpiecza. Wygodna rączka daje dziecku swobodę w zabraniu gry wszędzie tam, gdzie chce.

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Koala Mądrala zaprasza na Motyle.

Dzisiaj wracamy z propozycją gry dla tych najmłodszych, ale to naprawdę najmłodszych! Wraz z sympatycznym futrzakiem: Koalą Mądralą, chciałabym Was zachęcić do wspólnej, rodzinnej zabawy. Znajdźmy jakiś chłodny kącik i ruszajmy ze swoimi maluchami na Motyle!
[więcej...]

Dodano 2016-01-21 21:43:35 przez Joanna


Grę dodał(a) Joanna dnia 2016-01-21 19:45:53