Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Lody!

Zaloguj się aby oceniać gry

System Klasyfikacji Umiejętności:

Lody!

Liczba graczy: 2-4

Wiek: od 3 lat

Czas gry: ok 20 min.


Kategoria: dla dzieci

System Klasyfikacji Umiejętności: C1.Zapamiętywanie


Wydawca: Trefl

Polskie wydanieOpis gry

Koala Mądrala bawi i uczy

Gra edukacyjna Lody! to prawdziwa lodowa uczta dla najmłodszych! Mali gracze poznają całą paletę owocowych smaków i kolorów, a ten, kto jako pierwszy napełni gałkami swój smakowity rożek – zostanie zwycięzcą! Lodożercy mają za zadanie ułożyć owocowe gałki w taki sposób, jaki przedstawiają wylosowane wzory. Pamiętajcie, że lody z kolorową posypką i pyszną czekoladą są nie tylko smaczniejsze, ale zapewniają dodatkowe punkty. Zestaw zawiera kolorowe lodowe gałki i chrrrrupiące waflowe rożki.

Wesoła gra uczy najmłodszych rozpoznawania smaków, ćwiczy pamięć i koncentrację. Przyjazna grafika i proste zasady gry idealnie dostosowane są dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Opinie użytkowników

 9Memo ale inaczej

To świetna wariacja na temat memo z elementami strategii. Rozgrywka jest stosunkowo szybka wciąga zarówno dzieciaki jak i rodziców. Poza treningiem pamięci i koncentracji (trzeba obserwować działania innych graczy) pomaga rozwijać myślenie strategiczne poprzez podejmowanie decyzji, który element zachować sobie na później i czy warto już kończyć rozgrywkę. Wygrywa bowiem nie ten kto pierwszy skończy ale ten który uzbiera najwięcej punktów. Z resztą naliczanie punktów jest dosłownie dziecinnie łątwe, więc nawet młodzi gracze szybko się tego uczą.

Dodano 2016-01-22 18:15:18 przez JoShiMa

Zobacz rozkład ocen

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Recenzja na blogu Bycie Mamą

Twój żądny zabaw, energiczny trzylatek biega po całym domu, a Ty dwoisz się i troisz wymyślając mu zabawy i organizując czas? A może tym razem zagracie w grę planszową? Oto nasza recenzja gry Lody firmy Trefl.
[więcej...]

Dodano 2016-01-21 19:43:15 przez JoannaRozwiń  

Grę dodał(a) Joanna dnia 2016-01-21 19:42:02, ostatania modyfikacja 2016-01-22 18:10:24