Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Top Secret

Średnia ocena: 4.67 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Top Secret

Agent Doppelnull

Rok pierwszego wydania: 2011


Liczba graczy: 2

Wiek: od 7 lat

Czas gry: ok 45 min.


Projektant: Wolfgang Dirscherl

Kategoria: edukacyjne, logiczne


Ocena BGG: 4.67  (6 użytkowników)


Wydawca: FoxGames

Polskie wydanie (2014)Opis gry

Jesteś szefem wywiadu i starasz się rozpracować siatkę agentów przeciwnika. Każdy agent ukrywa swoją tożsamość, będziesz więc musiał wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, aby ich zdekonspirować.

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Top Secret:gdzie jest agent 007?

Małe pudełko, krótka i nieskomplikowana instrukcja, optymalny czas rozgrywki no i co rzadkie w świecie planszówek- gra wyłącznie dla dwóch osób.

W tej grze jak głosi tył pudełka "jesteś szefem wywiadu i starasz się rozpracować siatkę agentów przeciwnika. Każdy agent ukrywa swoją tożsamość, będziesz więc musiał wykazać się umiejętnością logicznego myślenia, aby ich zdekonspirować." Wygra ten, kto jako pierwszy ujawni wszystkich agentów przeciwnika.
[Więcej na Blogu na wony czas....]

Dodano 2015-01-29 00:08:55 przez BlognawolnyczasTop Secret – rozpracuj agenta – Recenzja

Przed nami stoi trudne zadanie. Mamy do rozpracowania całą siatkę agentów przeciwnika. Nie będzie tu jednak podsłuchów, strzelanin i pościgów. Dedukcja. Tylko dedukcja.
[więcej w serwisie Board Times]

Dodano 2014-10-19 18:15:38 przez JoannaScheherazade | Top Secret

Późny wieczór. Za oknem rozszalała się burza. Przy drugim głośnym grzmocie usłyszałam ostre pukanie do drzwi. FBI otwierać! W progu stał niespodziewany gość. Kapelusz, ciemne okulary, spluwa i ręka trzymająca legitymację, z numerem 000. Jesteś zdemaskowana! Już po mnie.
[więcej na blogu Znad Planszy]

Dodano 2014-09-03 12:30:10 przez JoannaTop secret – pojedynek agentów

Jedną z gier wydanych w ostatnim rzucie przez wydawnictwo FoxGames jest prosta gra dedukcyjna dla dwóch graczy. Takich gier na rynku nie jest dużo, więc tym bardziej chciałem się jej przyjrzeć. Gra nie jest bardzo stara ale też nie jest nowością, bo została wydana w 2011 roku jako Agent Doppelnull.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-08-13 15:56:41 przez JoannaAgent agentowi wilkiem, czyli Top Secret

Gry dwuosobowe cenię wyjątkowo, ponieważ w takim składzie grywam najczęściej. Trochę to dziwne, że pomimo iż jest to chyba najłatwiejsza do zorganizowania liczba ludzi do grania, to jednak dobrych gier tego typu jest jak na lekarstwo. Z książkami lub filmami o tematyce szpiegowskiej jest zdecydowanie już lepiej. Cieszy mnie to bardzo, bo jako że wychowałem się na książkach Fredericka Forsytha, Roberta Ludluma czy Alistaira MacLeana, taka tematyka jest mi bardzo bliska. Tytułowy Top Secret to gra, która łączy te dwa tematy. Jaki jest wynik tej synergii przeczytacie poniżej.
[więcej na blogu Znad Planszy]

Dodano 2014-05-27 12:00:19 przez Joanna


Top Secret w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 4.66667. Grę oceniło 6 użytkowników.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-05-27 11:57:51, ostatania modyfikacja 2014-09-03 12:36:27