PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Expression #3 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'twoja.ocena' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by
SELECT count(*) AS ilosc_ocen, avg(oceny.ocena) AS ocena_gry, twoja.ocena AS twoja_ocena, gry.ocena_bgg AS ocena_bgg, gry.ocena_pingwina AS ocena_pingwina, gry.ocena_average AS ocena_average, gry.id_gry AS id_gry, gry.bgg AS bgg FROM oceny LEFT OUTER JOIN (SELECT ocena FROM oceny WHERE id_gry="5291" AND oceny.login like "") AS twoja ON 1 LEFT OUTER JOIN gry ON oceny.id_gry = gry.id_gry LEFT OUTER JOIN uzytkownicy ON oceny.login like uzytkownicy.login WHERE uzytkownicy.skasowany="0" AND oceny.ocena>0 GROUP BY oceny.id_gry HAVING oceny.id_gry="5291"

PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "5291"
Gry pingwina: Rycerze i zamki
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Rycerze i zamki

Rycerze i zamki

Rok pierwszego wydania: 2014


Liczba graczy: 2-4

Wiek: od 6 lat

Czas gry: ok 15 min.


Projektant: Grzegorz Nawara

Kategoria: familijne, strategiczne


Wydawca: Egmont Polska

Polskie wydanie (2014)Opis gry

Gracze wcielają się w rolę dowódców średniowiecznych armii. Aby wygrać, muszą jak najlepiej wykorzystać umiejętności swoich wojowników - piechurów, łuczników czy konnych rycerzy, albo... potężnego smoka.

Gra rodzinna z serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Rycerze i Zamki – czyli każdy orze jak może

Egmontowe “Dobre gry w dobrej cenie” nigdy nie przykuwały mojej uwagi. Biorąc do recenzji trzy z tytułów tej serii oczekiwałem szybkich, prostych i przyjemnych pozycji. Sprawdźmy jak to się sprawdziło, zaczynając od „Rycerzy i Zamków”.
[więcej w serwisie Board Times]

Dodano 2014-09-15 16:36:56 przez JoannaMała Esensja: Do ataku!

W „Rycerzach i zamkach” stajemy się dowódcami niewielkich armii, którzy próbują zdobyć jak najwięcej zamków, zanim uda się to rywalom. W trakcie gry możemy się przekonać, że dla osiągnięcia zamierzonego celu równie ważne jest właściwe gospodarowanie zasobami i odrobina szczęścia (które tutaj sprzyja raczej sprytnym niż odważnym). Z pewnością zaś podczas błyskawicznie toczącej się rozgrywki emocji nam nie zabraknie – i to niezależnie od tego, czy mamy lat siedem, czy kilka razy więcej.
[więcej w serwisie Esensja]

Dodano 2014-07-08 21:46:36 przez JoannaRecenzja Znad Planszy

Wojska nieprzyjaciela miały przed sobą oblodzony stok wzgórza zamkowego i głębokie zaspy. Warunki pogodowe były trudne, ale mimo tego, wojsko w błyskawicznym tempie natarło na wzgórze. Gęsty ostrzał murów z katapult i machiny oblężnicze okazały się być bardzo skuteczne. Do czasu, aż obrońcy nie wystawili swojej ostatecznej broni. Smoka.
[więcej na blogu Znad Planszy]

Dodano 2014-05-20 09:26:38 przez JoannaRycerze i zamki na Recenzjum

Jako iż bardzo lubimy klimat średniowiecza, oglądamy filmy, seriale, czytamy książki, itd... Po prostu nie mogliśmy odpuścić sobie najnowszej produkcji wydawnictwa Egmont, czyli gry karcianej "Rycerze i zamki". Nie jest to jednak do końca zwyczajna karcianka, ale też i do planszówek nie można jej zaliczyć.

Odkąd pozycja ta wpadła w nasze ręce, graliśmy w nią wiele razy i jest obecnie najbardziej rozchwytywaną grą w naszym domu. Graliśmy w nią już sami, ze znajomymi i z rodziną, była z nami także na wczasach i w każdej sytuacji świetnie się sprawdziła.

Generalnie seria "Dobra gra w dobrej cenie" od Egmontu jest świetną inicjatywą. Za naprawdę niewielkie pieniądze można kupić sobie gierkę, która - co prawda nie ma zbyt wielu elementów - ale jednak dostarcza sporo rozrywki.
[więcej na stronie Recenzjum.pl]

Dodano 2014-05-05 16:12:38 przez JoannaRycerze i zamki, czyli taktyka oblężnicza dla małych i dużych

Kogo potrzeba, żeby zdobyć zamek? Czasem wystarczy tylko smok. Często najskuteczniejsi są rycerze zakuci w zbroję. Jednak odpowiednie wyczucie zamiarów przeciwnika może spowodować, że upragnione zwycięstwo uzyskamy tylko dzięki jednemu chłopu z widłami. Wystarczy dobrze zarządzać swoim wojskiem, planować i starać się przewidzieć, kogo na pole bitwy wyślą konkurenci. Tak w najmniejszym skrócie wyglądają “Rycerze i zamki” gra Grzegorza Nawary, której fabuła zainteresuje każdego fana średniowiecza i taktyki wojskowej, mającego co najmniej 6 lat. Jest to jedna z trzech najnowszych propozycji wydawnictwa Egmont z serii “Dobra gra w dobrej cenie”. O to drugie nie musimy się martwić ;) Jak jest z jej jakością?
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-04-28 11:36:04 przez Joanna"Rycerze i zamki" Grzegorz Nawara

Gra RYCERZE I ZAMKI to kolejna propozycja zabawy dla całej rodziny, jednak pewnie bardziej zaciekawi jej męską część.
[...]
Zasady moje maluchy przyswoiły bez większych problemów. Gra jest fajna, ilustracje zabawne więc nie raz wywołały u dzieci salwę śmiechu. Autor zaproponował tutaj dwa podobne warianty gry jeden krótszy, drugi nieco dłuższy. Oba są ciekawe i raczej absorbujące ;) Myślę, że gra warta jest uwagi. Choć tak niepozorna usatysfakcjonuje każdego małego rycerza. Przy okazji przegoni nudę i dostarczy całej rodzinie dobrej zabawy. Polecam
Moja ocena 9/10
[więcej...]

Dodano 2014-04-17 00:00:00 przez Joanna


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-04-28 11:35:24, ostatania modyfikacja 2014-04-28 11:35:25