Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Pizza XXL

Średnia ocena: 5.00 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Pizza XXL

Rok pierwszego wydania: 2014


Liczba graczy: 2-5

Wiek: od 6 lat

Czas gry: ok 20 min.


Projektant: Łukasz Woźniak

Mechanika: set collection


Ocena BGG: 5.00  (5 użytkowników)


Wydawca: Egmont Polska

Polskie wydanie (2014)Opis gry

Każdy gracz musi przygotować jak najwięcej pysznych pizz. Obserwujcie, jakie składniki pojawiają się na stole i błyskawicznie zamawiajcie je do swojej pizzy. Wygra najbardziej spostrzegawczy i najszybszy gracz.

W serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! znajdziesz gry rodzinne, do których z przyjemnością będziesz wracać. Przekonaj się, że gra w dobrej cenie może być ciekawa i pełna emocji.

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Pizza XXL – czyli łapaj pan ciasto! Recenzja

Drugą pozycją „Dobrych gier w dobrej cenie” do jakiej zasiadłem była „Pizza XXL” autorstwa Łukasza Woźniaka. Po cichu liczyłem na coś niewielkiego i przyjemnego. Do tej pory gry Wookiego nie przemawiały do mnie niestety. Czy tym razem to się zmieniło?

[więcej w serwisie Board Times]

Dodano 2014-09-08 22:29:39 przez JoannaKącik z książką "Pizza XXL" (recenzja gry)

Mmm… czy można się oprzeć dużej pizzy na grubym cieście, z podwójnym serem i Waszymi ulubionymi dodatkami? Nie ma na to najmniejszych szans! Ale nie każda pizza musi obciążać Wasze sumienia dodatkowymi kaloriami, najnowsza propozycja Egmontu z serii „Dobra gra w dobrej cenie” pozwala nacieszyć wzrok, lecz nie serwuje dodatkowej fałdki na brzuchu.
[więcej w Kąciku z Książką]

Dodano 2014-05-22 15:57:59 przez JoannaW pajęczej sieci - blog o grach...: Pizza XXL

Kolejnym tytułem, z cyklu poświęconego projektom Wookiego, jest bodaj jedno z jego najnowszych dzieł - Pizza XXL. Ponownie mamy do czynienia z grą w której liczy się spostrzegawczość i szybki refleks. Będziemy tym razem tworzyć, a raczej zaklepywać, pizze, po to aby zdobyć trzy i tym samym wygrać. Gra jest dużo prostsza od poprzedniej oraz zajmuje mniej miejsca na stole co może okazać się jej wadą i zaletą. Dużo tutaj zależy od tego jak podejdziemy do samego tytułu, czy znamy już Pirackie skarby oraz kogo chcemy namówić na grę, gdyż Pizza XXL nie jest już tak wszechstronna w odbiorze jak jej poprzedniczka.
[więcej w Pajęczej Sieci]

Dodano 2014-05-13 09:52:08 przez JoannaPizza XXL – dwie potrawy, dobra cena, tylko ten smak…

Pieczarki, szynka i oliwki. Musi być jeszcze ser. Czasem podwójny ;) Tak powstaje pizza. Ale to nie taka zwyczajna potrawa. To wyjątkowe danie doprawione rodzinnym charakterem, odrobiną humoru oraz szczyptą szczęścia. To “Pizza XXL”, czyli nowa gra Łukasza Woźniaka, która została wydana w serii “Dobre gry w dobrej cenie” przez Egmont. A właściwie to 2 gry w jednym opakowaniu.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-04-28 11:37:15 przez JoannaGry planszowe u Wookiego


[Zobacz film na Youtube]

Dodano 2014-04-14 23:09:02 przez Joanna


Pizza XXL w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 5. Grę oceniło 5 użytkowników.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-04-14 23:08:40, ostatania modyfikacja 2014-04-15 09:53:12