Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
8 Masters' Revenge

Średnia ocena: 7.91 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

8 Masters' Revenge

Rok pierwszego wydania: 2013


Liczba graczy: 1-4

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok 30 min.


Projektant: Ludovic Roudy, Bruno Sautter

Kategoria: karciane


Ocena BGG: 7.91  (27 użytkowników)
Opis gry

Only a few fighters have made you eat dust. Coincidentally, one of them is standing in front of you right now, ready to fight. Your hands rise into an impenetrable guard. Your time has come to take revenge!

In the fighting game 8 Masters" Revenge, you are a martial arts master and you want to beat your opponents, strike after strike. Your only weapons are your two hands, represented by the two cards you have in play. Find the weak point in your opponent"s guard to deal damage to him. As soon as his health marker reaches the last space of his life track, he is out of the game. The last surviving player wins the fight!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


8 Masters’ Revenge – zemsta wirującej karty

Zdarza się czasami, że dziwny splot doświadczeń , tęsknot i upodobań powoduje, że budzą się w nas pewne oczekiwania – w tym przypadku – oczekiwania co do gry, i to na długo przed tym nim faktycznie do niej zasiądziemy. Tak też było w przypadku 8 Masters’ Revenge. W chwili, w której natrafiłem na okładkę przedstawiającą grupę gotowych do akcji, egzotycznie wyglądających wojowników, przed oczyma, jak film, przeleciały mi obrazy z lat młodości. Zaciekłe batalie w Street Fighter’a rozgrywane na pożyczonym super nintendo. Hektolitry krwi tryskające z domowych komputerów, na których nieprzejednanie królowało Mortal Kombat. Noce spędzone przed ekranem telewizora w towarzystwie takich Panów jak Bruce, Jean Cloud czy Steven. W końcu smak potu na ustach i satysfakcja realnej konfrontacji. I stało się, ośmiu mistrzów wylądowało na moim stole! Ready? Fight !!!
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2013-12-22 00:00:00 przez Joanna


8 Masters' Revenge w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 7.91481. Grę oceniło 27 użytkowników.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-03-13 19:10:58, ostatania modyfikacja 2014-03-13 19:11:00