PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "5200"
Gry pingwina: Gormiti - Gra Karciana
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Gormiti - Gra Karciana

Gormiti - Gra Karciana

Rok pierwszego wydania: 2011Kategoria: karciane


Wydawca: Trefl

Polskie wydanie (2011)Opis gry

Władcy Sił Natury Powracają

Witamy w Świecie Żywiołów! Woda, powietrze, ziemia, ogień, natura – i dziesiątki Gormitów pochodzących z wyjątkowych krain, których strzegą Strażnicy. To z ich pomocą Lordowie Żywiołów starają utrzymać równowagę i pokój. Trzeba się z nimi sprzymierzyć, by wykorzystując ich wyjątkowe umiejętności, pokonać innych graczy w pojedynku o panowanie nad żywiołami. Szybka gra karciana, rozgrywana w czasie rzeczywistym. Wymaga refleksu i spostrzegawczości, ćwiczy pamięć, przy maksymalnym stopniu interakcji pomiędzy graczami.

Jest to klasyczna talia 55 kart - talia dostępna jest w dwóch alternatywnych rewersach i składa się z 52 kart, po 13 w czterech specjalnych kolorach żywiołów, oraz 3 Jokerów, co umożliwia stosowanie jej do większości klasycznych gier karcianych.

Skrócone zasady

Każdy gracz posiada 4-kartowe zakryte stosy. Im więcej graczy tym mniej stosów. W trakcie gry wymieniane są karty w poszczególnych stosach, po to by skompletować w każdym po 4 karty o tej samej wartości. Wymian odbywa się: jednocześnie (gra w czasie rzeczywistym); pomiędzy 4 odkrytymi kartami ze wspólnego stosu; oraz przy pomocy 4 kart specjalnych. Te ostatnie umożliwiają: wstrzymanie gry pozostałych graczy i spokojną zamianę swoich kart w obszarze stos główny-własne stosy; wymianę 2 własnych zakrytych stosów z innym graczem lub pomiędzy pozostałymi graczami; zamianę wszystkich kart ze stosu głównego z dowolnym stosem przeciwnika; wymianę kart pomiędzy własnymi stosami. Gra kończy się gdy gracz skompletuje wszystkie swoje stosy lub po 10 rundach.

Źródło: http://www.gamesfanatic.pl/2011/10/14/gormiti-thor-i-piraci-z-karaibow/

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Gormiti, Thor i Piraci z Karaibów | scheherazade

Oprawa graficzna tej gry nawiązuje do Gormiti – serii telewizyjnych kreskówek i opartych na tej marce zabawkach. Z tematyką wiążą się trochę właściwości kart specjalnych.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-02-24 11:00:51 przez Joanna


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-22 13:32:22, ostatania modyfikacja 2014-02-22 13:34:08