PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "5191"
Gry pingwina: Stupromilowy Las
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Stupromilowy Las

Stupromilowy Las

Rok pierwszego wydania: 2011


Liczba graczy: 3-5

Wiek: od 18 lat

Czas gry: ok 30 min.


Kategoria: imprezowe


Wydawca: Grajmy Razem

Polskie wydanie (2011)Opis gry

Czy potrafisz przypomnieć sobie najbardziej zwariowaną rzecz, jaką zdarzyło Ci się zrobić w Twoim życiu? Zastanawiasz się?

Po przygodzie w Stupromilowym Lesie nie będziesz miał problemów z odpowiedzią! To gra, w której ilość humoru na centymetr kwadratowy gry jest podniesiona do absurdalnej potęgi.

Dzięki niej przeniesiesz się do krainy, w której normalność to pojęcie względne! Podczas rozgrywki wszyscy gracze poznają najbardziej pokręcone cechy swoich osobowości!

Gra „Stupromilowy las” jest wyścigiem z „Mety” do... drugiej „Mety” :) W wyścigu biorą udział najwytrwalsi mieszkańcy lasu, należący do grona osobników o ponadprzeciętnym poziomie Alkochłonności. Wśród tej elity znaleźli m.in. „Królik Samogon”, „Mol Erotoman”, czy „Stonka Ludowa preferująca frytki”. Testowanie poziomu owej, tajemniczo brzmiącej „ Alkochłonności” jest jednym z zasadniczych elementów wyścigu – słowem, jeszcze nikt nigdy nie ukończył wyścigu w stanie trzeźwości, czy nawet „niewiele odbiegającym od trzeźwości” :)

Podczas wędrówki po Stupromilowym Lesie można natknąć się na wiele alkozdarzeń i alkosytuacji, które z każdym krokiem będą sukcesywnie pogłębiać stan Waszego umysłowego zbimbalenia. Ta gra jest najlepszym z możliwych sposobów na to, by Wasze umysły kręciły się w lewo, podczas gdy całe ciało w prawo będzie chciało. A wszystko po to, by odkryć przed Wami to, co nieodkryte (czyli odkryć to, co zakryte) - niezbadane obszary nieziemskiej zabawy i śmiechu pod wspólnym mianownikiem totalnie zakręconego absurdu!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Stupromilowy Las – recenzja gry imprezowej

Tworząc recenzję Gorących Igraszek wkroczyłem na najbardziej strome ścieżki w eksploracji gier planszowych. Dotychczas niedostępne, dziewicze tereny stanęły przede mną otworem Wędrując przez terra incognita, przeszedłszy próby rozkoszy, wkroczyłem do Stupromilowego Lasu. Już z daleka widziałem w mroku świecące czerwone od przepicia oczy. Tu, w tej dzikiej, pełnej niespodzianek puszczy czekać mnie miała próba alkochłonności…
[więcej w serwisie Board Times]

Dodano 2014-02-21 19:22:36 przez JoannaRozwiń  

Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-20 23:54:29, ostatania modyfikacja 2014-02-21 15:54:33