PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "4884"
Gry pingwina: Założysz się?
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Założysz się?

Założysz się?

Rok pierwszego wydania: 2013


Liczba graczy: 3-6

Wiek: od 7 lat

Czas gry: ok 30 min.Wydawca: Tactic

Polskie wydanie (2013)Opis gry

PRZEKONAJ SIĘ, KTO TO POTRAFI!
W tej zabawnej grze rodzinnej wykonujesz różne zadania lub odpowiadasz na pytania. Inne osoby obstawiają twój sukces lub porażkę. Jeśli odgadną, wygrywają podwójną wartość obstawionych punktów. Twój sukces to także ekstra punkty dla ciebie!
Założysz się? dzięki swojej interaktywności i zabawnym zadaniom wciąga tak dorosłych jak i dzieci. To gra zarówno na długie wieczory w rodzinnym gronie jak i na szaloną imprezę!
Zawartość: 1 plansza, 288 kart zadań (144 zręcznościowych, 144 umysłowych), 12 kart TAK/NIE Talia banknotów , 6 pionków, 1 notatnik, 1 kostka, 3 klepsydry
Gra przeznaczona dla 3 - 6 graczy w wieku 7+

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


W pajęczej sieci | Założysz się?

Ileż to razy w naszym życiu słyszeliśmy zwroty "Idziesz o zakład?" albo rzucaliśmy górnolotne "Ja nie dam rady?". Najczęściej chodziło o głupoty i zakładano się o słodycze lub drobne sumy, z czasem zaś o piwo gdy już się weszło w wiek dorosły i było na studiach. Gra imprezowa Założysz się? wykorzystuje właśnie ten temat. W unboxingu podzieliłem się z wami moimi obawami względem tego tytułu, podczas jego rozpakowania i lektury bardzo krótkiej instrukcji. Niestety część z nich się sprawdziła, choć na szczęście nie przekreśliła potencjału gry. Jak zatem w praktyce sprawdza się Założysz się? i o co gracze mają się zakładać podczas zabawy? Cóż, jak zwykle - o głupoty.
[więcej w Pajęczej Sieci]

Dodano 2014-08-27 23:16:24 przez JoannaVideorecenzja u Wookiego | Założysz się?

Pewnie w młodości zakładałeś się ze znajomymi o różne rzeczy. Ile razy ci się uda podbić piłkę? Jak długo wstrzymasz swój oddech? Kto wymieni więcej stolic europejskich? itd. itd. Gra “Założysz się?” to ta prosta zabawa opakowana w pudełko z zasadami, planszą, pionkami i całym mnóstwem kart zadań/pytań. Brzmi fajnie? Dla niektórych pewnie tak, dla innych nie bardzo. Obejrzycie i przekonajcie się czy warto tę grę włączyć do kolekcji.
[więcej u Wookiego]

Dodano 2014-05-12 09:03:52 przez JoannaPrzekonaj się, kto to potrafi

Założysz się? to gra w stosunku, do której byłem wyjątkowo sceptyczny. Pierwsze skojarzenie to okres dzieciństwa i gry w stylu "prawda czy wyzwanie?", które w tamtym okresie były nieodłącznym elementem spotkań. Z czasem jednak gry polegające, czy to ja wyjawianiu kompromitujących sekretów, czy też robieniu często upokarzających czynności, przestały bawić. Gry odeszły, a nie koniecznie pozytywne wspomnienia pozostały do dziś.
[więcej w serwisie Polgergeist]

Dodano 2014-02-20 21:02:55 przez Joanna


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-16 23:02:56, ostatania modyfikacja 2014-02-16 23:02:57