Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Granie w malowanie

Średnia ocena: 5.59 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Granie w malowanie

Rok pierwszego wydania: 2013


Liczba graczy: 2-4

Wiek: od 6 lat

Czas gry: ok 20 min.


Projektant: Filip Miłuński

Kategoria: dla dzieci

Mechanika: set collection


Ocena BGG: 5.59  (7 użytkowników)


Wydawca: Egmont Polska

Polskie wydanie (2013)Opis gry

Granie w Malowanie w serii dobra gra w dobrej cenie to pewność dobrej zabawy w niskiej cenie.

Zadaniem graczy jest zdobywanie punktów za pomalowane obrazki. Aby namalować obrazek, gracze będą musieli dobrać odpowiednie kolory farb. Niektóre obrazki będą wymagały mieszania farb w celu otrzymania pożądanego koloru! Młodszym graczom pomoże w tym specjalna paleta malarska pokazująca efekt mieszania kolorów (np. żółty + czerwony = pomarańczowy).

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Granie w malowanie

Dzieci lubią bawić się w artystów. Od najmłodszych lat radość sprawia im bazgranie, rysowanie, malowanie. Zdarza się, że swoje uzdolnienia zaczynają ćwiczyć na świeżo wymalowanej ścianie, albo suficie samochodu zamiast na kartce. Dzieci malują w domu, w szkole, na chodnikach, murach i nawet na zajęciach z grami planszowymi. Na tych ostatnich, mogą malować też w inny sposób. Na niby.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-05-15 00:00:00 przez JoannaDobra Gra w Dobrej Cenie – cz.1 „Granie w Malowanie”

Niedawno na rynku pojawiła się seria gier wydanych przez EGMONT, pod hasłem „Dobra gra w dobrej cenie!”. Nie pozostało nic tylko sprawdzić, czy rzeczywiście niska cena gwarantuje również świetną zabawę.

[więcej na GRAKATAK]

Dodano 2014-03-01 00:00:00 przez JoannaDobra gra w dobrej cenie – siedmiu samurajów planszówkowego świata?

Granie w malowanie (Autor: Filip Miłuński) także polega na zapamiętywaniu, ale dodano już element draftu (dobierania elementów), czyli wykonujemy kolejny mały nieinwazyjny skok w nowoczesne planszówki. Tym razem powinniśmy zapamiętać kolorowe proste obrazki, na których kolory są wartością nadrzędną. Czasem będzie to jednokolorowa śliwka, innym razem dwukolorowa planeta ziemia. Zadaniem dzieci jest dobranie żetonów z farbkami w taki sposób, aby namalować któryś z obrazków. Wyzwanie polega na tym, że farbki występują tylko w kolorach podstawowych, a do namalowania obrazków trzeba też wykorzystywać barwy pochodne, które uzyskujemy poprzez zmieszanie tych pierwszych (wizualną pomoc stanowi leżąca na środku stołu paleta). Ponadto, obrazki są zakryte i warto zapamiętać, gdzie leżał ten który mogę namalować, a ręka z farbkami dodatkowo ograniczona. Okazało się, że w bardzo proste reguły moża wepchnąć kilka bardziej nowatorskich elementów, a do tego gra bardzo spodobała się dziewczynkom :)
Ocena 10/10
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-03-01 00:00:00 przez JoannaRozwiń  

Granie w malowanie w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 5.58571. Grę oceniło 7 użytkowników.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-16 14:29:14, ostatania modyfikacja 2014-05-23 01:27:31