Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Zombicide Season 2: Prison Outbreak

Opis gry

Świat ogarnęła WOJNA przeciwko hordom wygłodniałych ZOMBIE, które sprowadziliśmy na siebie sami. Większość wybrała ucieczkę i szybko stała się łatwą ofiarą. Jednak nie MY, MY wybraliśmy WALKĘ i staliśmy się DRAPIEŻCAMI. Ocaleliśmy i codziennie, każdą dostępną bronią WALCZYMY z samą śmiercią. Pora na… ZOMBICIDE!

Zaprojektowana jako samodzielna pozycja, jest też w pełni kompatybilna z innymi produktami z serii Zombicide. Można ją łączyć zarówno z Sezonem 1 jak i dodatkiem Toxic City Mall. Wciel się w rolę Bohatera dysponującego unikalnym zestawem umiejętności i wykorzystaj je przeciwko hordom bezmózgich, żądnych krwi Zombie! Nieumarli kontrolowani są przez prostą mechanikę oraz talię kart. Na Twoje nieszczęście jest ich dużo więcej niż jesteś w stanie zgromadzić amunicji…

Zmierz się z 10 różnymi misjami na 10 różnych mapach składanych z modułowych kafelków lub stwórz własne scenariusze.

Znajdź broń i zabijaj zombie. Im więcej zombie zabijesz, tym wyższy osiągniesz poziom. Im wyższy poziom, tym większe fale napierających zombie!

Sześciu bohaterów wyrusza znaleźć schronienie w zainfekowanym przez zombie więzieniu. Zmierzą się z zombie berserkerami – oszalałymi maszynami do zabijania. Na szczęście nasi bohaterowie dysponują całym wachlarzem nowych brony: automatycznymi strzelbami, podwójnymi toporkami, młotkami, tasakami, tarczami policyjnymi, a nawet spluwonożami!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Pierwsza krew - Zombicide: Prison outbreak

Marketing, który uprawia wydawca gry Zombicide jest zaskakujący. Stworzył 2 części, kilka mini-dodatków i jeden duży, które łącznie kosztują coś koło 1500zł. Pierwsza część była hitem, ale ludzie marudzili na to, że można zostać wyeliminowanym. W drugiej części problem został rozwiązany, ale wiele osób chciało rozgrywkę gracz vs. gracz i taką ma posiadać nadchodząca trzecia część. Wszystko co wyszło w ramach tej serii jest hitem Kickstartera. Każda z nich była oczekiwana w Polsce. A mi się udało niedawno zagrać w drugą część.
[więcej na blogu Powermilka]

Dodano 2014-04-15 20:59:03 przez Joanna


Zombicide Season 2: Prison Outbreak w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 8.04875.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-01-23 13:00:58, ostatania modyfikacja 2014-02-16 23:07:47