Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Top-A-Top

Średnia ocena: 6.45 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Top-A-Top

Rok pierwszego wydania: 2011


Liczba graczy: 3-6

Wiek: od 6 lat

Czas gry: ok 15 min.


Projektant: Agnieszka Migdalska


Ocena BGG: 6.30


Wydawca: Kuźnia Gier

Polskie wydanie (2011)Opis gry

Zostań Mistrzem Top-A-Top!
Imprezowa gra karciana dla trzech do sześciu graczy powyżej 6 roku życia. W trakcie gry uczestnicy po kolei wykładają karty na środek stołu i odpowiednio reagują na przedstawione na nich rysunki (np. mówiąc coś lub wykonując gest). Ten, który się pomyli, zbiera wszystkie karty ze środka stołu. Celem gry jest przede wszystkim dobra zabawa, zaś wygrywa ten, kto jako pierwszy pozbędzie się wszystkich kart i zostanie Mistrzem Top-A-Top. Liczy się przede wszystkim szybkość, refleks i zdolność kojarzenia. top a top, top-atop

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Zobacz rozkład ocen

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Top-A-Top - Imprezowa powtórka

Gdy oglądałem wideo-recenzje lub czytałem o Top-a-Top, grze Agnieszki Migdalskiej, wyrobiłem sobie o tym tytule niezbyt pochlebną opinię. Podejrzewałem, że i w mojej recenzji pojawią się uszczypliwe komentarze. Poznałem ją jednak lepiej i zmieniłem zdanie. Owszem, gra ta może i opiera się na oklepanym pomyśle, jednak dostarcza wiele radości i długotrwałej zabawy. Warto wspomnieć, że dany tytuł w 2011 roku stał się hitem na targach w Essen, a mimo krytycznych uwag recenzentów gra podbiła serca graczy na całym świecie.
[więcej na blogu Powermilka]

Dodano 2014-02-22 22:09:11 przez JoannaWyśniona gra imprezowa

Polska produkcja Kuźni Gier autorstwa osoby, o której nikt wcześniej nie słyszał, odniosła ogromny sukces na ubiegłorocznych targach gier w Essen. Agnieszka Migdalska, niezwiązana do tej pory z branżą gier planszowych, zdradziła w jednym z wywiadów, że pomysł na Top-A-Top jej się po prostu przyśnił. Pośród "geeków" spotkała się z zarzutem wtórności pomysłu, jednak jej gra odniosła spory sukces komercyjny. Świeże danie czy odgrzewany kotlet? Zobaczmy.

[więcej w serwisie Polgergeist]

Dodano 2014-02-14 22:23:00 przez jenny71Top-A-Top

Imprezy nie rozkręcają się same. Na pewno wiele razy zdarzyło Wam się, że siedzieliście ze znajomymi, nie widząc do końca, co ze sobą zrobić. A przecież miało być zabawnie! Na szczęście z takich sytuacji zawsze jest jakieś wyjście – na przykład imprezowe gry towarzyskie. Tym razem na ratunek imprezowiczom przybyła Kuźnia Gier ze swoją nietypową grą karcianą Top-A-Top.
[więcej...]

Dodano 2014-02-14 22:21:39 przez jenny71Esensja: ‹Uderz w stół, a gracz zapieje› – Bartosz Hornik

Czy banalne zasady i rzucające się w oczy opakowanie wystarczą, by wydane przez Kuźnię Gier „Top-A-Top” stało się kolejnym imprezowym hitem?

[więcej w serwisie Esensja]

Dodano 2014-02-14 22:19:55 przez jenny71


Top-A-Top w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 6.30204.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]
Profil gry na gra24h.pl

Encyklopedia Gier Planszowych
Zbiór informacji o popularnych grach planszowych dostępnych w Polsce
[kliknij po więcej informacji o grze]

Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-01-03 01:19:06, ostatania modyfikacja 2015-10-25 13:17:08