Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Jungle Speed Safari

Średnia ocena: 6.45 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Jungle Speed Safari

Rok pierwszego wydania: 2013


Liczba graczy: 2-6

Wiek: od 5 lat

Czas gry: ok 15 min.


Projektant: Thomas Vuarchex, Pierrick Yakovenko

Kategoria: karciane


Ocena BGG: 6.61


Wydawca: REBEL.pl

Polskie wydanie (2013)Opis gry

Pięć totemów!
Zwierzęta zamieszkujące dżunglę prowadzą spokojny żywot do czasu, gdy nadchodzi pora posiłku… Dzika natura i pierwotne instynkty biorą wówczas górę. Najbardziej wygłodniałe bestie spieszą najszybciej w stronę swoich ofiar, podczas gdy wolniejsze dają upust swej złości głośnym rykiem. A kameleony, jak to kameleony, chowają się wśród liści... Ale dopiero gdy pojawia się łowca, narasta prawdziwa panika. Ratuj się kto może!
Jungle Speed Safari to nowa odsłona kultowej już gry Jungle Speed, wspaniałej zabawy dla całej rodziny. Tym razem zabiera nas ona w podróż po afrykańskiej dżungli i równinach serengetti. Będziemy karmić i polować na afrykańskie zwierzęta, wypatrywać zmieniających kolor kameleonów, ryszeć jak tygrys, trąbić jak słoń i przede wszystkim dobrze się bawić w tej ćwiczącej refleks i spostrzegawczość grze! Naszym celem jest zdobycie jak najwiekszej ilości kart, ale łatwo nie będzie, bo tym razem w grze totemów do łapania jest aż 5! Czy będziesz w stanie odróżnić jedne zwierzęta od innych w tej ferii barw jaką cechuje się afrykański kontynent?

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Zobacz rozkład ocen

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Jungle Speed Safari, czyli polowanie na totemy

Przez tę grę rozbolał mnie brzuch. Oczywiście, rozbolał mnie ze śmiechu. Tak jak Jungle Speed jest dla mnie zbyt agresywną grą, tak wersja Safari przypadła mi do gustu. A jak wam się ta gra podoba?
[więcej do poczytania w Świecie Gier Planszowych]

Dodano 2014-08-27 23:26:38 przez JoannaJUNGLE SPEED SAFARI – KRÓL JULIAN NA STOLE

Kontynuacje gier, odświeżone zasady, nowe wydania, w każdym z tych przypadków bywa różnie. Czasem lepiej, czasem gorzej, a czasem po prostu jakoś tak inaczej? Jungle Speed to niewątpliwe jeden z tych tytułów w które praktycznie każdy fan nowoczesnych gier planszówkowych grał, zna i nierzadko posiada w kolekcji aby rozruszać towarzystwo na imprezie. Gra oferuje dynamiczną i pełną zabawy rozgrywkę w której wszyscy gracze próbują chwycić stojący na środku stołu totem aby pozbyć się kart ze swojej puli. W 2013 r. na rynku zadebiutowała młodsza wersji gry pt. Jungle Speed Safari, która już z opisu na pudle nęci graczy oferując nowe dzikie zasady, w całkiem nowej odsłonie. Wraz z wydawnictwem REBEL.pl zapraszamy Was na safari pełne głodnych i wściekłych zwierzaków
[więcej na blogu Przystanek Planszówka]

Dodano 2014-03-10 11:44:20 przez JoannaRecenzja w serwisie Bestriariusz

Zdarzyło Wam się kiedyś być w dżungli? Karmiliście lwa albo mrówkojada? Nie? Więc dzięki nowej edycji gry "Jungle Speed" macie ku temu okazję!

[więcej na stronie Bestiariusza]

Dodano 2014-03-04 14:41:04 przez JoannaJungle Speed Safari - głodujące zwierzęta w dżungli

Jungle Speed Safari to nowa gra z serii Jungle Speed, która różni się dość mocno od innych tytułów spod tego znaku (bowiem były to tak naprawdę inne modyfikacje graficzne i tematyczne). Zmienia się mechanika dość interesująco: bowiem zbieramy teraz karty oraz mamy aż 5 totemów. Zaintrygowani? No to zapraszam na safari!
[więcej na blogu Powermilka]

Dodano 2014-02-22 21:21:04 przez Joanna


Jungle Speed Safari w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 6.6093.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]
Profil gry na gra24h.pl

Encyklopedia Gier Planszowych
Zbiór informacji o popularnych grach planszowych dostępnych w Polsce
[kliknij po więcej informacji o grze]

Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-01-03 00:18:15, ostatania modyfikacja 2014-03-01 17:30:49