Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Labyrinth: The Paths of Destiny

Średnia ocena: 6.12 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Labyrinth: The Paths of Destiny

Rok pierwszego wydania: 2011


Liczba graczy: 2-6

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok 45 min.


Projektant: Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis

Kategoria: przygodowe

Mechanika: tile placement, dice rolling, hand management


Ocena BGG: 5.61  (57 użytkowników)


Polskie wydanie (2011)Opis gry

A było to tak...

Pewnego dnia władca tajemniczego królestwa usłyszał przepowiednię, że losy jego królestwa zmieni Wybraniec. O tym, czy to właśnie Ty nim zostaniesz, zdecyduje przeprawa przez skomplikowany labirynt stworzony przez Pradawnych Konstruktorów. Tylko od Ciebie zależy, czy uda Ci się pokonać kręte korytarze, niezliczone pułapki i nieśmiertelnego Strażnika. Bez umiejętności i odrobiny szczęścia nie zdobędziesz klucza. Musisz jednak wiedzieć jedno – nie jesteś jedynym, który próbuje opuścić labirynt i stać się Wybrańcem! Przekonasz się o tym, zasiadając do walki o tytuł Wybrańca z grupą znajomych lub rodziną. Pora na pojedynek sprytu i szczęścia!

Co Cię czeka w tej grze i za co ją możesz polubić?

Będziesz budować zawiłe korytarze labiryntu, jak i je przemierzać,
Przyjdzie ci planować zmyślne pułapki, jak i je przechodzić,
Pokierujesz ruchami nieśmiertelnego Strażnika labiryntu, jak i nie raz go spotkasz,
Zmierzysz się ze swoimi przyjaciółmi w epickich bojach o klucze do wyjścia,
Wykorzystasz unikalne zdolności postaci, by móc pokonać innych i zwyciężać!
Jeśli nawet nie wygrasz… mieszanie szyków innym graczom daje wiele frajdy!

Labirynth: The Paths of Destiny to niezapomniana przygoda, za każdym razem inna, przeżywana na nowo. Przekonaj się, że warto jej doświadczyć i warto do niej wracać!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Zobacz rozkład ocen

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


http://efantastyka.pl/

W świecie, gdzie jakością samą w sobie są gry wydawane przez Fantasy Flight Games, trudno wyprodukować planszówkę, która im dorówna. Na szczęście coraz częściej dzieje się tak, że do najlepszych dołączają wydawcy polscy, a wśród nich jest wrocławskie studio Let’s Play. Firma, znana dotąd głównie z erotycznej karcianki „Arkana Miłości”, tym razem wymyśliła i wyprodukowała grę z gatunku fantastyki pod tytułem „Labyrinth: The Paths of Destiny”.
[więcej...]

Dodano 2015-06-14 20:30:52 przez JoannaRecenzja na stronie Bestiariusza

Labirynt. Zrozumienie tej mitycznej plątaniny korytarzy i przejść od zawsze fascynowało ludzi. Od opowieści o Minotaurze, po współczesne gry komputerowe i planszowe. Wśród tych drugich z łatwością wymienimy przynajmniej kilka tytułów. „Labyrinth: The Paths of Destiny” firmy Let's Play jest jedną z najnowszych pozycji tego typu. Przyjrzyjmy się jej bliżej.
[więcej na stronie Bestiariusza]

Dodano 2015-06-14 20:30:08 przez JoannaRecenzja na blogu Kobieta i planszówki

W, o ile dobrze pamiętam, standardowym kwadratowym pudełku dostajemy całą masę papierowych/kartonowych elementów. Tu więcej nie napiszę, bo pamięć mnie zawodzi, a w sieci można znaleźć wiele zdjęć.
[więcej na blogu Kobieta i Planszówki]

Dodano 2015-06-14 20:25:46 przez Joannaparadoks.net.pl

Polskie gry planszowe dawno przestały być rzadkością, a ich jakość wprowadziła je do światowej ligi, gdzie poczynają sobie całkiem nieźle. Czy nowa gra Labyrinth: The Paths of Destiny, wydana przez Let's Play ma szansę powtórzyć sukcesy takich tytułów, jak Neuroshima Hex, Wolsung, Kingpin czy Pirates 2 ed.?
[więcej...]

Dodano 2015-06-14 20:20:14 przez JoannaRecenzja w serwisie GamesFanatic

Będąc na Gratislavii nie dało się nie zauważyć, iż zawsze przy co najmniej kilku stolikach rozgrywano partie w nową polską grę. Nie dało się nie zauważyć spiętrzonych na stołach pod ścianą pięknie się prezentujących pudełek z nową polską grą. A, że nie dało się nie zauważyć to i ja okiem łypnęłam i się zainteresowałam. Zainteresowanie wzrosło, gdy młody i podekscytowany autor gry opowiedział mi o swoim najnowszym projekcie (jak wynikało z rozmowy nie pierwszym), który okazał się – przynajmniej z tychże opowieści – grą, na jaką od jakiegoś czasu miałam chętkę.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2015-06-14 20:00:14 przez JoannaRecenzja w Gildii Gier Planszowych

Pochodnia w ręku, skrzypiący piach w ustach i białe gałki oczu szczura wpatrujące się w nas z mroku - wszystko to będzie nam teraz towarzyszyć za sprawą polskiego wydawnictwa Let’s Play i jego najmłodszego dziecka czyli gry Labyrinth: The Paths of Destiny.
[więcej do poczytania w Gildii Gier Planszowych]

Dodano 2015-06-14 19:59:52 przez JoannaRecenzja gry na blogu Sztab Weteranów

Zadaniem gracza jest dotarcie z kluczem – który najpierw musi zdobyć – do środka planszy, od którego nie dzieli go w linii prostej zbyt duża odległość, która wszakże z reguły urasta do większych rozmiarów ze względu na konieczność snucia się po dość zawikłanych – i okrężnych – drogach, budowanych zresztą przez samych graczy, niekoniecznie wszakże zainteresowanych tym, by ścieżka była najprostsza, wręcz przeciwnie.
[więcej...]

Dodano 2015-06-14 19:59:13 przez JoannaTabela Pułapek

Opis pułapek występujących w grze [PDF]
[więcej na stronie REBELa]

Dodano 2014-02-20 21:00:19 przez JoannaRozwiń  

Labyrinth: The Paths of Destiny w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 5.60526. Grę oceniło 57 użytkowników.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-01-02 21:22:15, ostatania modyfikacja 2015-10-25 13:10:31