PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "5313"
Gry pingwina: K-Dron - Łamacz głów
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
K-Dron - Łamacz głów

K-Dron - Łamacz głów

Rok pierwszego wydania: 2013


Liczba graczy: 1-2


Kategoria: logiczne


Wydawca: G3

Polskie wydanie (2013)Opis gry

Jeśli lubisz łamigłówki logiczne i aby dać upust frustracji obgryzasz paznokcie z przemyślenia i uderzasz się w czoło z bojowym okrzykiem „Eureka”, to przyda Ci się K-Dron. Dlaczego? Ponieważ jest to jedna z najbardziej irytujących i zarazem uzależniających łamigłówek, które wprowadziliśmy do sprzedaży. Zapomnisz o reszcie świata w ciągu kilku sekund.

K-Dron to skomplikowana figura geometryczna odkryta przez polskiego wizjonera Janusza Kapustę, która stała podstawą tych przenośnych puzzli – łamigłówki.
Przed Tobą 38416 schematów do ułożenia!

Celem zabawy jest takie złożenie elementów K-Dron (czterech czarnych i czterech białych), aby zbudować kształty pokazane w książeczce załączonej do łamigłówki.

Gdy znudzisz się ciągłym składaniem K-Dronów możesz zagrać w specjalny rodzaj mini- szachów, za pomocą tych wielofunkcyjnych kostek.

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


K-Dron: Łamacz głów - Dasz się złamać?

Od lat ludzie układali i rozwiązywali łamigłówki. Cześć z nich przetrwała do naszych czasów. Jednak stworzona przez Janusza Kapustę bryła zwana K-Dronem to dość nowy "wynalazek". Od tej jednastościennej figury wzięła nazwę łamigłówka od G3.
[więcej na blogu Powermilka]

Dodano 2014-03-01 00:00:00 przez JoannaK-Dron – figura idealna, która spali twój umysł

W ostatnim czasie trafiłem na zdjęcie przedstawiające szachową planszę z dziwnymi figurami. Po chwili już wiedziałem, że jest to K-Dron & K-Chess. Dziwne rzeczy zawsze wzbudzają moją ciekawość, więc postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć i dzięki uprzejmości wydawnictwa G3 (dystrybutora) w moje ręce trafiło małe, zgrabne pudełeczko.
[więcej na blogu Znad Planszy]

Dodano 2014-03-01 00:00:00 przez JoannaRozwiń  

Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-05-23 12:54:20