Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Graffiti

Średnia ocena: 6.63 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Graffiti

Rok pierwszego wydania: 2007


Liczba graczy: 3-8

Wiek: od 12 lat


Projektant: Jacques Zeimet

Kategoria: edukacyjne


Ocena BGG: 6.63  (103 użytkowników)


Wydawca: Gigamic, FoxGames

Polskie wydanieOpinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Graffiti – tym razem legalne

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem zapowiedź gry Graffiti trochę się zdziwiłem, że ktoś jeszcze próbuje wydać kolejną grę kalamburową z rysowaniem. Po zeszłorocznym tytule wydanym przez Trefl czyli Pictomanii w moim odczuciu kolejny gra tego typu na rynku raczej będzie miał ciężko. Z drugiej strony gry o rysowaniu są jednym z podstawowych elementów portfolio każdego większego wydawnictwa i nic dziwnego, że także FoxGames chciało mieć coś takiego w swojej ofercie. Czy słusznie? Zapraszam do lektury.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-08-14 14:03:09 przez JoannaZagramy | Graffiti

Kalambury to gatunek szeroko reprezentowany na rynku gier planszowych. Ma swoich zagorzałych fanów, ale jest też wielu, którzy kalambury wszelkiego rodzaju omijają szerokim łukiem. Ja sam należę do tej ostatniej grupy – unikam, jak mogę. Tymczasem taka sytuacja: W kartonie z grami od FoxGames przybywa do mnie Graffiti – ni przypiął ni przyłatał, ale kalambury właśnie. Na początek mina mi zrzedła, bo podobno nie powinno się recenzować gier, które całkowicie mijają się z preferencjami graczy, ale potem sobie pomyślałem – jak już chciałeś prowadzić ten blog sam, to bez wyrzeczeń się nie obędzie – trzeba grać i recenzować różne gatunki. No i zagrałem, a teraz zrecenzuję.
[więcej na stronie Zagramy]

Dodano 2014-07-09 08:34:56 przez JoannaGraffiti, malowanie śmiechem

Mówcie co chcecie, ale postronne osoby planszówkami najlepiej zainteresować poprzez gry imprezowe. Kilka wieczorów i jest szansa, że nawet największy sceptyk zapyta w końcu „A co ty masz na tej półce? A to Agricola, ale zobacz to, bo ty się chyba interesujesz pociągami, prawda?”. I już sidła zarzucone. Dzisiaj przedstawiam więc coś na imprezowego wabia, czyli grę Graffiti.
[więcej na blogu Znad Planszy]

Dodano 2014-05-01 22:55:09 przez Joanna


Graffiti w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 6.63194. Grę oceniło 103 użytkowników.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-05-01 22:54:19, ostatania modyfikacja 2014-05-01 22:54:23