PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "5202"
Gry pingwina: Thor - Gra Karciana
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Thor - Gra Karciana

Thor - Gra Karciana

Rok pierwszego wydania: 2011Kategoria: karciane


Wydawca: Trefl

Polskie wydanie (2011)Opis gry

Talia 55 kart

Skrócone zasady

Każdy z graczy otrzymuje jednakową liczbę kart, które w specyficzny sposób wyrzuca na jeden z dwóch obszarów zwanych: Most i Burza. Na stos Burza wyrzucane są tylko karty akcji: Thor, Loki i Destroyer; pozostałe karty umieszcza się na Moście, który gracze próbują zdobyć, a tym samym próbują zdobyć punkty. W trakcie rundy może zostać otwartych kilka Mostów, zamknięcie jednego kartą Thor lub spasowaniem ¾ liczby graczy, wymusza otworzenie kolejnego. Sposób wyrzucania kart na Most jest dość specyficzny – osoba otwierająca go narzuca pozostałym graczom ilość wyrzucanych jednakowych kart (np. trzy karty o nominale 4, wymuszają wyrzucanie kart o wyższych nominałach również po 3 sztuki) do momentu zamknięcia Mostu lub pojawienia się jakiejś karty specjalnej na drugim stosie. Karty z Mostów wygrywa osoba, która jako ostatnia zagra kartę lub kombinację kart, zgodnie z regułami.

Źródło: http://www.gamesfanatic.pl/2011/10/14/gormiti-thor-i-piraci-z-karaibow/

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Gormiti, Thor i Piraci z Karaibów | scheherazade

Gra oprawą graficzną sięga do komiksów Marvela i filmu „Thor” i jest najbardziej uboga w porównaniu z poprzednimi karciankami. Mechanika z tematyką ma również niewiele wspólnego.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-02-22 13:43:26 przez Joanna


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-22 13:42:57