PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "5195"
Gry pingwina: Stupromilowy Biznes
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Stupromilowy Biznes

Stupromilowy Biznes

Liczba graczy: 3-5

Wiek: od 18 lat


Projektant: Paweł Makowski, Dawid Kucharski

Kategoria: imprezowe, ekonomiczne


Wydawca: Grajmy Razem

Polskie wydanieOpis gry

STUPROMILOWY BIZNES – to połączenie gry ekonomicznej, strategicznej z irracjonalnym humorem i odrobiną alkoholu dla dobrej imprezy.
STUPROMILOWY BIZNES – to pierwsza gra na rynku, która zyskała tak duże wsparcie marketingowe.

Gracze wcielają się w rolę zwierząt – biznesmenów, których celem jest zbudowanie alkoholowego imperium. W trakcie rozgrywki gracze inwestują w irracjonalnie brzmiące biznesy, jak np. „W trzcinie – profesjonalne biuro chrząszczy robiących kuku”, „Mamy Cię Sp. z o.o – fotoradary na każdą okazję” czy „Zagubieni” – produkcja bestsellerowych kryminalnych atlasów geograficznych”. Zyski z biznesów pozwalają rozbudowywać linię do produkcji alkoholu, której posiadanie znacznie przybliża do zwycięstwa w rozgrywce.

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Recenzja W Pajęczej Sieci

Pije Kuba do Jakuba, Jakub do... zająca? Tak do mięciutkiego, szarego zajączka, który nosi czarną, skórzaną kurtkę, pali papierosy i zamiast marchewek woli gorzałkę. Ponownie przenosimy się do świata Stupromilowego Lasu, którego recenzję zamieściłem jakiś czas temu, gdzie procenty leją się rzeką a zwierzątka nie są tak słodkie jakby można sądzić. Tym razem jednak weźmiemy się za poważny biznes, gdyż będziemy tworzyć wódkę, a spożywać ją w dużo mniejszej ilości. Stupromilowy Biznes to gra w której picie zostało zastąpione zarabianiem gotówki. Z jednej strony jest to ciekawe, ale też sprawiło że tytuł utracił imprezowy, mocno zakrapiany alkoholem, klimat na rzecz sporej dawki kalkulowania. Czy taki miał być cel w zamyśle twórców? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tej recenzji.
[więcej w Pajęczej Sieci]

Dodano 2014-03-28 14:51:30 przez JoannaStupromilowy Biznes – recenzja

Muszę przyznać, że prognozy, którymi podzieliłem się w zajawce okazały się w znaczniej mierze błędne, ale do tego jeszcze wrócimy. Oto recenzja gry, która wyniosła mnie na wyżyny ekonomicznego pijaństwa. Przedtem dwuznaczność słowa „monopol” nigdy nie była dla mnie tak rażąca. A nazwanie kogoś monopolistą nabrało dla mnie nowego wymiaru.

Mam przyjemność recenzować Stupromilowy Biznes
[więcej w serwisie Board Times]

Dodano 2014-02-21 20:11:12 przez Joanna


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-21 20:09:40, ostatania modyfikacja 2014-02-21 20:10:31