Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
World of Tanks: Rush

Średnia ocena: 5.96 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

World of Tanks: Rush

Rok pierwszego wydania: 2013

Essen 2013


Liczba graczy: 2-5

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok 30 min.


Projektant: Nikolay Pegasov

Kategoria: karciane

Mechanika: card drafting, hand management


Ocena BGG: 5.96  (67 użytkowników)


Wydawca: REBEL.pl

Polskie wydanie


Dodatki: World of Tanks: Rush – Second Front


Opis gry

Gra karciana inspirowana jedną z najpopularniejszych gier on-line World of Tanks to propozycja dla prawdziwych fanów bitew pancernych. Została zilustrowana przez tych samych artystów, co gra on-line i używa tej samej terminologii.
W grze planszowej obejmujesz dowództwo nad oddziałem czołgów, artylerii i różnymi oddziałami wsparcia, prowadząc je do boju, broniąc swojej bazy przed atakami nieprzyjaciela i wzywając posiłki. Pluton czołgów formujesz spośród 4 nacji, wybierając odpowiednie pojazdy spośród setek dostępnych tak, by to Twój oddział jak najlepiej sprawdził się w ogniu walki.
Za zwycięstwa i wypełnianie misji otrzymujesz medale. Zdobądź ich jak najwięcej i pokonaj swoich przeciwników! Niech ryk silników i huk dział zasieje trwogę w sercach Twoich wrogów!
Premiera przewidziana jest na: 1 czerwca 2014.

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


World of Tanks – internetowy przebój przeobrażony w karciankę

Od kilku lat w świecie fanów masowych gier online święci tryumfy gra o walkach czołgów. Mnóstwo serwerów, dodatkowych czołgów i pojazdów, klanów walczących przez wiele sezonów i rekordy ustanawiane przez grę świadczą o jej popularności. Pojawiły się także jej mutacje przenoszące graczy w świat okrętów i samolotów bojowych. Nas jednak interesuje próba wejścia z tym konceptem w nowoczesne planszówki, a właściwie karcianki. World of Tanks: Rush został wydany przez Wydawnictwo Rebel.pl. Przedwstępne opinie graczy były mieszane. Planszówkowi wyjadacze raczej sceptycznie nastawili się do kolejnej konwersji gry komputerowej.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-08-27 22:03:34 przez JoannaWorld of Tanks: Rush

Gier planszowych i karcianych opartych na grach komputerowych jest sporo, ale chyba niewiele jest planszówek opartych na grach przeglądarkowych. Ja grałem chyba tylko w Arenę Albionu i sami mogliście zobaczyć jak to wyszło Tutaj mamy grę opartą na World of Tanks z mechaniką deck-buildingu. Pomysł brzmi ciekawe, dlatego usiadłem z pozytywnym nastawieniem i… Zobaczcie recenzję!
[więcej u Wookiego]

Dodano 2014-08-13 16:26:10 przez JoannaGame Troll TV - World of Tanks - gra karciana na podstawie legendarnej gry komputerowej.

World of Tanks, gra komputerowa na punkcie której zwariowało już wielu ludzi...teraz ma swoją wersję bez prądu w postaci gry karcianej. Zabawa przewidziana jest dla maksymalnie pięciu osób od dwóch zaczynając, a mechanika użyta w grze to budowanie talii w trakcie rozgrywki. Dobrej zabawy z gry i filmiku! :)
[Zobacz film na Youtube]

Dodano 2014-07-08 21:59:37 przez JoannaWorld of tanks: Rush - Pięciu pancernych, bez psa.

World of Tanks to znana gra MMO, która zrzesza tysiące fanów z całego świata. Jest to jedna z popularniejszych komputerowych gier online. Jeżeli jednak ktoś chcę zagrać ją bez prądu, może zapoznać się z planszówką World of Tanks: Rush, wydaną niedawno przez wydawnictwo REBEL.pl. Nie miałem okazji grać w elektroniczny oryginał, zatem czy Rush zachęcił mnie do jego poznania, czy świetnie bawiłem się przy ten karciance oraz jak oceniają tę planszówkę osoby, które są zorientowane w WoT-cie? Tego wszystkiego dowiedziecie się z lektury recenzji.
[więcej na blogu Powermilka]

Dodano 2014-06-26 18:29:43 przez JoannaWorld of Tanks: Rush, czyli lepiej zagraj u kolegi

Nie grałem, piszę od razu, żeby nie było wątpliwości. Nie grałem – powtarzam. Czerpię z dostępnych informacji marketingowych, przyjrzałem się ilustracjom i kartą, przeczytałem dwa razy instrukcję, żeby wyobrazić sobie co w grze może siedzieć, odwiedziłem Dice Tower, żeby sprawdzić co na temat gry ma do powiedzenia Tom Vasel
[więcej na blogu Znad Planszy]

Dodano 2014-03-17 15:51:56 przez Joanna


World of Tanks: Rush w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 5.96418. Grę oceniło 67 użytkowników.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-18 23:51:06, ostatania modyfikacja 2014-03-17 15:49:29