PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "4860"
Gry pingwina: Party Alias: Wielki zakład
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Party Alias: Wielki zakład

Party Alias: Wielki zakład

Liczba graczy: 4-12

Wiek: od 11 lat

Czas gry: ok 45 min.Wydawca: Albi

Polskie wydanie (2013)Opis gry

Pokażcie, co potraficie! Przejrzyjcie przeciwników i załóżcie się z nimi! Gra Party Alias - Wielki Zakład jest idealna na każdą imprezę i spotkanie towarzyskie. Wszystko jedno, ile macie lat, bawcie się i miejcie z tego frajdę.

Party Alias - Wielki Zakład to kontynuacja gry Party Alias, którą pokochało wielu z Was. Nie jest to dodatek, tylko samodzielna gra. W Wielkim Zakładzie będziecie mogli zakładać się z drużyną przeciwników o to, że nie dadzą rady wykonać zadania, które dla nich wybierzecie.

Zadania słowne sprawdzą Wasz zasób słów oraz pamięć, twórcze - pozwolą pochwalić się artystyczną duszą. Dzięki zadaniom ruchowym rozruszacie swoje ciała i umysły. W tej grze będziecie zarówno triumfować, jak i ponosić porażki, ale przede wszystkim będziecie się doskonale bawić!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Alias – między nami kalamburami | WRS

Zabawy z zagadki, wyzwania, sprawdzanie swoich możliwości fizycznych, intelektualnych czy artystycznych to element towarzyszący ludzkości od zawsze. Czasem bywa to próba o najwyższej powadze mająca potwierdzić przekroczenie jakiegoś umownego progu, często – zwłaszcza w obecnych czasach – jest to element generujący właśnie dobrą zabawę. Ostatnio trafiła do mnie gra Alias – Wielki zakład krakowskiego wydawnictwa Albi Polska, która jest pod kilkoma względami podobna do innych gier imprezowych, czyli Activity oraz iKNOW. Są one oczywiście z innej kategorii, ale pewne podobieństwa można znaleźć. Mam nadzieję, że niniejsza recenzja pomoże Wam, którą z nich wybrać do swoich zbiorów.
[więcej w serwisie GamesFanatic]

Dodano 2014-03-05 16:13:00 przez Joanna„Party Alias Wielki Zakład” – recenzja

„Wielki Zakład” to ciekawa gra planszowa o nieco skomplikowanej formule rozgrywki, która od graczy wymaga nie tylko wiedzy, lecz także umiejętności manualnych, sprawności fizycznej i zdolności aktorskich.

„Party Alias Wielki Zakład” to nowe dzieło twórców „Party Alias”. Jak zapewniają autorzy, nie jest to dodatek, a bezpośrednia kontynuacja ich poprzedniego tytułu. W pudełku znajdziemy planszę, pionki, klepsydrę, kości do gry, żetony, plastelinę i blisko 300 kart z 1500 wyzwań. Gra jest adresowana do osób, które ukończyły jedenaście lat. W „Wielki Zakład” grać mogą pojedynczy gracze, jak również liczące po kilka osób drużyny. Najwięcej przyjemności sprawia zalecana przez autorów rozgrywka w większym gronie.
[więcej...]

Dodano 2014-02-16 20:14:22 przez Joanna


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-16 20:14:01