PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. PRACUJEMY NAD TYM

Incorrect integer value: '' for column 'ilosc_ocen' at row 1
UPDATE gry SET ocena_pingwina="0", ilosc_ocen="" WHERE id_gry = "4840"
Gry pingwina: Husaria
Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Husaria

Husaria

Rok pierwszego wydania: 2013


Liczba graczy: 2

Wiek: od 6 lat

Czas gry: ok 30 min.


Kategoria: strategiczne


Wydawca: Polskie Gry Planszowe

Polskie wydanie (2013)Opis gry

Wygrywajcie jak najlepsze polskie wojsko
Poczujcie powiew husarskich skrzydeł! Gra Husaria pozwoli Wam przenieść się do czasów Odsieczy Wiedeńskiej w 1683 roku. Dumnie przeżyjcie jedno z naszych największych zwycięstw lub odwróćcie bieg historii.
Veni, Vidi, Deus Vicit
Przedstawiamy Wam grę, na którą zasługuje najwspanialsza formacja wojskowa w dziejach Polski. Husaria to gra strategiczno-bitewna dla dwojga osób. Celem jest zwycięstwo nad wojskami przeciwnika – wygra ten z Was, kto wyeliminuje przywódcę wrogiej armii (tureckiego wezyra albo polskiego hetmana) lub uzyska dwukrotną przewagę liczebną. Do dyspozycji macie zestaw pionków (m.in.
husaria, spahisi, piechota, janczary, artyleria, turecka jazda – akindżi), które pozwolą Ci zapoznać się z militariami XVII wieku.
Husaria doda Ci skrzydeł
Po co husarzom skrzydła? Historycy do dziś się o to spierają. Niezależnie od odpowiedzi, możecie być pewni, że gra Husaria pozwoli Wam poczuć się niczym stratedzy wielkich bitew. Gra jest też doskonałą rozrywką dla rodziców i dzieci. Rozwija umiejętność myślenia taktycznego i problemowego. Pokaż dziecku wartościową rozrywkę i prawdziwe wzory bohaterstwa. Amor Pariae nostra lex!

By poczuć się husarzem nie musisz już zapożyczać się na wartość „porządnej wsi”. Nasza gra proponuje podobne emocje w znacznie niższej cenie.

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:

Nikt jeszcze nie zaproponował żadnej strony dla tej gry. Możesz być pierwszy...

Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-02-16 16:35:35, ostatania modyfikacja 2014-02-16 16:39:30