Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Arkana Miłości

Średnia ocena: 6.42 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Arkana Miłości

Rok pierwszego wydania: 2010


Liczba graczy: 2

Wiek: od 18 lat

Czas gry: ok 20 min.


Projektant: Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis

Kategoria: karciane, erotyczne

Mechanika: card drafting


Ocena BGG: 5.85


Polskie wydanie


Dodatki: Arkana Miłości: Kochankowie


Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Zobacz rozkład ocen

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Recenzja na blogu "W pajęczej sieci"

Jak dotąd miałem do czynienia tylko z kilkoma tytułami dla par, chcących urozmaicić swoje pożycie intymne, jednak żadna z takich gier jakoś nie przypadła mi do gustu. Zazwyczaj były dość drogie w stosunku do tego co oferowały, a było tego najczęściej niewiele. Już zwykły rozbierany poker był często ciekawszy niż jakieś pseudo romantyczne gry miłosne rzekomo mające rozpalić namiętność miedzy dwójką kochanków. Wszystko się zmieniło kiedy w moje łapki czystym przypadkiem wpadła w ręce gra Arkana Miłości, wydana i zaprojektowana przez wydawnictwo Let's Play. Wszystko to za sprawą wysublimowanej prostoty.
[więcej w Pajęczej Sieci]

Dodano 2014-05-31 01:53:13 przez VerminRecenzja Planszoholika

Arkana Miłości to przeznaczona dla par (lub ewentualnie większych grupek) gra karciana małego wydawnictwa Let’s Play (o dziwo – zaprojektowana przez dwóch mężczyzn, Kamila Matuszaka i Mateusza Pronobisa). Gracze – za pomocą poleceń na kartach – stopniowo rozbierają się i oddają kolejnym igraszkom, które zbliżają ich do zakończenia gry – kiedy to (zgodnie z poleceniem karty) „całkowicie oddają się sobie”.
[więcej okiem Planszoholika]

Dodano 2014-02-13 10:56:29 przez JoannaRecenzja na Board Times

Jak dotąd miałem do czynienia tylko z kilkoma grami dla par [ja pozwolę sobie rzucić betonem i powiedzieć, że miałem do czynienia wyłącznie z jedną: wstępną - Matio.K], chcących urozmaicić swoje pożycie intymne, jednak żadna z takich gier jakoś nie przypadła mi do gustu. Zazwyczaj były dość drogie w stosunku do tego co oferowały, a było tego najczęściej niewiele. Już zwykły rozbierany poker był często ciekawszy niż pseudo romantyczne gry miłosne mające rozpalić namiętność między dwójką kochanków. Wszystko się zmieniło kiedy w moje łapki czystym przypadkiem wpadła gra Arkana Miłości, wydana i zaprojektowana przez wydawnictwo Let’s Play. Wszystko to za sprawą wysublimowanej prostoty.
[więcej w serwisie Board Times]

Dodano 2014-02-13 10:53:48 przez Joanna


Arkana Miłości w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 5.85.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]


Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-01-23 12:27:01, ostatania modyfikacja 2014-05-30 15:24:46