Używamy ciasteczek. Zawsze możesz je wyłączyć, ale nie będziesz mógł wtedy korzystać z serwisu jako zalogowany użytkownik.     X    
   
Munchkin z Karaibów

Średnia ocena: 6.75 / 10

Zaloguj się aby oceniać gry

Munchkin z Karaibów

Munchkin Booty

Rok pierwszego wydania: 2008


Liczba graczy: 3-6

Wiek: od 10 lat

Czas gry: ok 90 min.


Projektant: Steve Jackson (I)

Kategoria: imprezowe, karciane

Mechanika: dice rolling, trading


Ocena BGG: 6.50


Wydawca: Black Monk

Polskie wydanie


Dodatki: Munchkin Promotional Bookmarks


Opis gry

Ahoj Szczurze Lądowy!
Niech zgadnę co Cię tu sprowadza? Skarby i Poziomy?! Dobrze trafiłeś! W Munchkinie z Karaibów będziesz miał okazję przepłynąć siedem mórz i oceanów, stawić czoła najstraszliwszym Potworom z głębin, zmierzyć się z przerażającym Davy Jonesem i wypatroszyć całe stada Rekinów, aby zgarnąć ich Skarby, zyskać Poziomy i zostać najstraszliwszym piratem na Karaibach! Bez tego całego, durnego odgrywania postaci!
Munchkin z Karaibów to nowa, pełna humoru, niekolekcjonerska gra karciana, w której gracze wcielają się w role Piratów, Marynarzy lub Kupców; zbierają przedmioty, broń i ekwipunek; walczą z potworami, a w nagrodę za ich pokonanie dostają skarby i poziomy postaci. Gracze muszą przy tym równocześnie współpracować i rywalizować, by jak najszybciej zdobyć 10.Poziom swojej postaci, zostać Super Munchkinem i zwyciężyć! Arrrrr!
Munchkina z Karaibów jest samodzielną grą, opierającą się na mechanice bestsellerowej gry karcianej Munchkin. Jednak można ją także łączyć z Munchkinem Edycją Rozszerzoną i dowolnymi innymi podstawkami i dodatkami do Munchkina dla jeszcze większej ilości Potworów, Skarbów i Poziomów!

Opinie użytkowników

Nie ma jeszcze żadnej opinii. Możesz być pierwszy...

Zobacz rozkład ocen

Recenzje oraz opinie na innych stronach internetowych:


Munchkin z Karaibów - Symulator życia pirata

Życie pirata jest obarczone wieloma problemami. Abordaż nam się nie powiedzie, a nawet jeśli, to zdobyty okręt może okazać się słabym łupem, wiecznie ścigają nas reprezentacji krajów, którym się na przykrzaliśmy, zaatakować nas może jakiś potwór morski, nie mówiąc nic o innych piratach. Niestety, sojusze są bardzo kruche, bowiem osoba, którą uważaliśmy za kamrata, może okazać się podłym zdrajcą. Wszystko co wymieniłem występuje w grze Munchkin z Karaibów, więc mamy do czynienia z symulatorem życia pirackiego.
[więcej na blogu Powermilka]

Dodano 2014-08-13 10:42:27 przez powermilkMunchkin z Karaibów - Karcianka dla wilków morskich

Munchkin od pierwszego wydania w 2001 roku, gdy zdobył nagrodę Origins dla najlepszej niekolekcjonerskiej gry karcianej, rozrósł się do przeogromnej serii. Oprócz wersji podstawowej pojawiło się mnóstwo rozszerzeń i samodzielnych dodatków. Gdy pisana jest ta recenzja, do kin wkracza kolejna część sagi Piraci z Karaibów. Czy Munchkin poradzi sobie na kaperskich wodach równie dobrze jak bohaterowie filmu?

[więcej w serwisie Polgergeist]

Dodano 2014-02-14 23:13:09 przez Joanna


Munchkin z Karaibów w Internecie:Profil gry na BoardGameGeek.com

Ocena gry w/g użytkowników BGG: 6.50164.
BoardGameGeek - Kompendium wiedzy o grach planszowych z całego świata (w języku angielskim)
[kliknij po więcej informacji o grze]
Profil gry na gra24h.pl

Encyklopedia Gier Planszowych
Zbiór informacji o popularnych grach planszowych dostępnych w Polsce
[kliknij po więcej informacji o grze]

Grę dodał(a) Joanna dnia 2014-01-03 00:52:19, ostatania modyfikacja 2014-05-30 15:32:00